category انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس (شیراز)

موسسه خیریه
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار بعثت، 3، 3/6

موقعیت انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس (موسسه خیریه) در شیراز و خیابان 3/6 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین شیراز تخفیف، درمانگاه دندانپزشکی حکمت، بانک قرض الحسنه رسالت، فروشگاه دکوران و قصر گل قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار بعثت، 3، 3/6

تلفن تماس: 07136489991


سایر موسسات خیریه که در محدوده انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس واقع شده‌اند:

 • خیریه جان نثاران اباالفضل (ع)
  بلوار استقلال، تقاطع شبان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohamad sajadi niya (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه نیکوکاری خیریه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس شیراز ندارد.