info
عکس پاساژ پورنصیر
category

پاساژ پورنصیر محله فرودگاه مهرآباد، تهران

بازار و مرکز خرید
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ پورنصیر

پاساژ پورنصیر (بازار و مرکز خرید) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان کنارگذر متوسلیان (فتح) واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت بازار و مرکز خرید در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی شهید مهدی شریعت رضوی و همچنین رستوران یاران، بیمه تامین اجتماعی - شعبه 15، کارتن اسباب کشی (کارتنچی)، بانک ملت و پایگاه یکم شکاری شهید لشگری قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ پورنصیر واقع شده‌اند:

 • پاساژ میلاد
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، لشگری
 • مرکز خرید شهید شجاعی
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، ستاری، کاربر، محمدی
 • پاساژ شهید شجاعی
  (3.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، ستاری، کاربر، محمدی
 • آسانسور سنتر الماس
  (5.0)
  متوسلیان (فتح)، نرسیده به ستاری
 • پاساژ ایران زمین
  (3.3)
  چهل و پنج متری زرند، واشقانی فراهانی، برخورداری، بین سی متری طالقانی و امیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن صادقی دوست (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ پورنصیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ پورنصیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ پورنصیر ندارد.
  neshan logo