info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت محله حسن آبادمشیر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت

ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت (ایستگاه اتوبوس) در محله حسن آبادمشیر استان یزد، شهرستان یزد و بلوار علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حسن آبادمشیر استان یزد، شهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عقیق، یدک سیکلت خشنود، گیم نت دهلیز، یدک سیکلت طاها و رنگ ساختمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت

این ایستگاه اتوبوس در بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 14 و گلدشت واقع شده است. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان گلدشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا
  امام رضا، بین 16 متری طالقانی و شهید ساقی
 • ایستگاه اتوبوس باغ گردو
  غدیر، بین شهید رضایی و غدیر 14
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
  بلوار دهه فجر، فجر 28
 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 35 و 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت ندارد.
  neshan logo