info
عکس ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر
category

ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر

ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار دفاع مقدس، بلوار جعفرزاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر یزد

در شهر یزد، ، ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دفاع مقدس، بلوار جعفرزاده قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایگاه نظامی الغدیر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر ندارد.
neshan logo