عکس آموزشگاه موسیقی یزدان پناه
category

آموزشگاه موسیقی یزدان پناه (محله قصرالدشت، شیراز)

موسسه آموزشی
5.0
4 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، دانش آموز، بین 15 دانش آموز و 17 دانش آموز

موقعیت آموزشگاه موسیقی یزدان پناه در محله قصرالدشت شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آموزشگاه موسیقی یزدان پناه (موسسه آموزشی) در محله قصرالدشت شیراز و خیابان دانش آموز واقع شده است. این موسسه یکی از چهار موسسه آموزشی در محله قصرالدشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مرکزی شیراز و همچنین مهمانسرای حافظ کمیته امداد، کمیته امداد منطقه 2 شیراز و استودیو عکس و فیلم نوتره قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، دانش آموز، بین 15 دانش آموز و 17 دانش آموز

تلفن تماس: 07136274114

وب‌سایت رسمی: yazdanpanahmusic.com


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی یزدان پناه واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی آرشه
  (5.0)
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین 11 مطهری و 9 مطهری
 • آموزشگاه کیمیا
  (4.9)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 15 مطهری شمالی
 • آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب
  (5.0)
  قصردشت، 61 قصردشت
 • مدرسه فرزانگان دو سادات رفیعی
  (4.4)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 15 مطهری شمالی
 • آکادمی تیزهوشان
  (3.0)
  قصردشت، بین 85 و 87
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید فتاحی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی یزدان پناه شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آموزشگاه موسیقی یزدان پناه موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی یزدان پناه شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی یزدان پناه شیراز ندارد.