info
عکس موسسه کارنامه شیراز
category

موسسه کارنامه شیراز محله زرگری، شیراز

درباره‌ی موسسه کارنامه شیراز

موسسه کارنامه شیراز (موسسه آموزشی) در محله زرگری شیراز و خیابان ۸ ولیعصر واقع شده است. این موسسه یکی از هشت موسسه آموزشی در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین کال مارکت، نانوایی بربری (شاهقیص)، بیرون بر شیلان، کافی نت مازیار و آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه کارنامه شیراز واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه تجارت برتر
  قصردشت، شهید آوینی، آوینی 3
 • آموزشگاه علمی ارج
  قصردشت، شهید آوینی
 • آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان
  قصردشت، قصردشت 36، بین 2 آوینی و 36/3 قصردشت
 • آموزشگاه موسیقی سار
  عفیف‌آباد، شهید عرفان منش، بین 13 عرفان منش و 6 عرفان منش
 • آموزشگاه موسیقی نوید
  عفیف‌آباد، 12 عفیف آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه کارنامه شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه کارنامه شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه کارنامه شیراز ندارد.
  neshan logo