info
عکس آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان
category

آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان محله قصر دشت، شیراز

موسسه آموزشی

درباره‌ی آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان

آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان (موسسه آموزشی) در محله قصر دشت شیراز و خیابان قصردشت ۳۶ واقع شده است. این موسسه یکی از هفت موسسه آموزشی در محله قصر دشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهمندفر و موزه آثار هنری و همچنین مبلمان آپارتمانی، پلیس امنیت اخلاقی، بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )، کلینیک دندانپزشکی سپیده و گروه معماری مدالیون شعبه شیراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید آوینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه مدیریت صنعتی
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • آموزشگاه آرایشگری گونش
  بلوار بعثت، 12 بعثت
 • نگارخانه و آموزشگاه هنر های تجسمی آشنا
  بلوار بعثت، بین 16 بعثت و 18 بعثت
 • آکادمی سران
  خیابان ملاصدرا، معدل غربی
 • مجتمع دیباگران
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهران (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان ندارد.
  neshan logo