info
عکس آموزشگاه موسیقی سار
category

آموزشگاه موسیقی سار محله عفیف آباد، شیراز

موسسه آموزشی

درباره‌ی آموزشگاه موسیقی سار

آموزشگاه موسیقی سار (موسسه آموزشی) در محله عفیف آباد شیراز و خیابان شهید عرفان منش واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این موسسه یکی از دو موسسه آموزشی در محله عفیف آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر و مجتمع ستاره فارس و همچنین رستوران صوفی، شرکت زئوس، مجتمع تجاری حافظ، موسسه مهاجرتی برگزیده اصطهباناتی و فست فود دیورسو قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی سار واقع شده‌اند:

 • کانون مهارت آموزی آصف
  بلوار بعثت، بین مشیر و بلوار بهشتی
 • مرکز اختلالات یادگیری و اموزشگاه علمی ازاد ناب
  بلوار استقلال، استقلال 20
 • آموزشگاه آرایشگری گونش
  بلوار بعثت، 12 بعثت
 • موسسه کارنامه شیراز
  ولیعصر، 8 ولیعصر، بین 8/2 ولیعصر و 8/4 ولیعصر
 • آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان
  قصردشت، قصردشت 36، بین 2 آوینی و 36/3 قصردشت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی سار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی سار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی سار ندارد.
  neshan logo