info
عکس بوتیک الی شیراز
category

بوتیک الی شیراز محله عفیف آباد، شیراز

درباره‌ی بوتیک الی شیراز

بوتیک الی شیراز (فروشگاه لباس) در محله عفیف آباد شیراز و خیابان ستارخان 4 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه لباس در محله عفیف آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ هنر شیراز و مجتمع تجاری حافظ و همچنین بیرون بر شهر غذا، کافه ژو، مجتمع تجاری هامون، دبنهامز و آدیداس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بوتیک الی شیراز

برای رفتن به فروشگاه بوتیک الی شیراز باید به شهر شیراز، محله عفیف آباد و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09376925641 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه بوتیک الی شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله عفیف آباد به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک عظیمی ، فروشگاه BabyKish و پوشاک سوژه قرار دارند.

چطور به فروشگاه بوتیک الی شیراز برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بوتیک الی شیراز را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه بوتیک الی شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه بوتیک الی شیراز دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده بوتیک الی شیراز واقع شده‌اند:

 • پوشاک عظیمی
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • فروشگاه BabyKish
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • پوشاک سوژه
  بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر
 • فروشگاه زنجیره ای وامو
  عفیف‌آباد، بین شهید عرفان منش و 12 عفیف آباد
 • بوتیک مکث
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 8 الف و عفیف‌آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسابی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوتیک الی شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوتیک الی شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوتیک الی شیراز ندارد.
  neshan logo