info
عکس حوزه علمیه صادقیه
category

حوزه علمیه صادقیه محله زند، شیراز

حوزه علمیه
5.0
4 رای

درباره‌ی حوزه علمیه صادقیه

حوزه علمیه صادقیه (حوزه علمیه) در محله زند شیراز و خیابان قاآنی شمالی ۱۲ واقع شده است. این مرکز یکی از دو حوزه علمیه در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه سعادت، خانه فروغ الملک و بازار کویتیها و همچنین صنعت الکتریک، فروشگاه لوستر شجاعی، برق الستوم، برق صنعتی نوین نیرو و گالری روشنایی حاتمی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مدرسه‌های علوم دینی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مدرسه‌های علوم دینی که در محدوده حوزه علمیه صادقیه واقع شده‌اند:

 • مدرسه علمیه محمدیه
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، سنگ سیاه
 • مدرسه علمیه شهید آیت الله دستغیب
  (4.0)
  بلوار دستغیب، بلوار 9 دی، پشت خانقاه، حوزه
 • حوزه علمیه امام سجاد علیه السلام
  (3.0)
  بلوار سیبویه، بازارچه دروازه کازرون، سنگ سیاه، خانقاه سر باغ
 • مدرسه علمیه امیرالمومنین
  (5.0)
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50
 • دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی
  (5.0)
  قاآنی شمالی، 16
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Seyed14Sajad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 09 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوزه علمیه صادقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 09 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حوزه علمیه صادقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوزه علمیه صادقیه ندارد.
  neshan logo