info
عکس ایستگاه اتوبوس کارواش
category

ایستگاه اتوبوس کارواش محله اکبر آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارواش

ایستگاه اتوبوس کارواش (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبر آباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کودک توتک و همچنین رستوران توت فرنگی، تاسیسات ترمو (ایران رادیاتور)، مرکز خدمات کامپیوتر گیتی پردازش، چاپ دیجیتال نگارفن و کافه فست فود گلاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارواش یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس کارواش یزد است که در محله اکبر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام جعفر صادق، بین امام جعفر صادق 39 و 41 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کارواش یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کارواش یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارواش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  آیت الله کاشانی، بین آزادی و ایثارگران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان
  آیت الله کاشانی، بین نسیم و معظمی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان
  آیت الله کاشانی، بین شکوفه و قرشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارواش ندارد.
  neshan logo