info
عکس داروخانه دکتر ترک زاد
category

داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر ترک زاد

داروخانه دکتر ترک زاد (داروخانه) در اصفهان و خیابان شریعتی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری کاویان و همچنین مطب دکتر محمدرضا حقایق (متخصص عفونی داخلی)، درمانگاه بیمارستان شریعتی، مرکز گفتار درمانی اصفهان آرمیتا صمدی، دکتر هدا حسنی(روانشناس) و بانک آینده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان

برای رفتن به داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان باید به شهر اصفهان، محله بهار آزادی بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، شریعتی شرقی، بین نوید 2 و کسایی 4 است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان می‌توانید با شماره تلفن آن (03136268647) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان از داروخانه‌های خوب محله بهار آزادی است. مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، خیریه دارالشفاء حضرت ام البنین و کلینیک اردیبهشت، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه دکتر طبیبیان، داروخانه دکتر صادقی دولت آبادی و داروخانه دکتر فیض داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق در نزدیکی داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان قرار دارد. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو آزادی پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ترک زاد اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر ترک زاد واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر طبیبیان
  حکیم نظامی، شهید قندی، بین لیلا و ابریشم
 • داروخانه دکتر صادقی دولت آبادی
  حکیم نظامی، سنگ تراش‌ها
 • داروخانه دکتر فیض
  نظر شرقی، بین توحید و شهید زارعی
 • داروخانه دکتر فراز بخت (دکتر قدسی سابق)
  توحید میانی
 • داروخانه مدنی
  توحید میانی، بعد از شهید مشکلانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ترک زاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ترک زاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ترک زاد ندارد.
  neshan logo