info
عکس داروخانه دکتر مسیح ابراهیم
category

داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر مسیح ابراهیم

داروخانه دکتر مسیح ابراهیم (داروخانه) در اصفهان و خیابان توحید میانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان جلفا، موزه ارمنیان جلفای اصفهان و مجتمع تجاری جلفا و همچنین مرکز مشاوره توحید، رستوران ایتالیایی نیوشا، دامپزشکی مهرگان، گالری لوازم آرایشی زمرد و داروخانه دی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان

داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان در محله سیچان شهر اصفهان در قرار دارد. استان اصفهان، اصفهان، توحید میانی، بین ایزدی 29 و شهید مشکلانی 31 آدرس دقیق این داروخانه است.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان از داروخانه‌های خوب محله سیچان است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. داروخانه دکتر مولایی، داروخانه دکتر ملک پور و داروخانه دانشمند داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو شریعتی در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اصفهان را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مسیح ابراهیم واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر مولایی
  محتشم کاشانی، بین حکیم نظامی و باغ نو
 • داروخانه دکتر ملک پور
  شریعتی شرقی
 • داروخانه دانشمند
  محتشم کاشانی، بین حکیم نظامی و باغ نو
 • داروخانه دکتر نگار ملک پور(اصلی)
  شریعتی شرقی، بین کسایی و نوید
 • داروخانه دکتر شهرزاد مومنی
  حکیم نظامی، خاقانی، بین چهارسوقها و تلگراف خانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مسیح ابراهیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مسیح ابراهیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مسیح ابراهیم ندارد.
  neshan logo