info
عکس ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103
category

ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 محله حافظ، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103

ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظ تبریز و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله حافظ تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خصوصی و زایشگاه نور نجات و همچنین مرکز فرهنگی گنجینه شهداء، مهمانپذیر هلال احمر، پخش مواد غذایی برکت، ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین و اتورنگ جلال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 تبریز

در شهر تبریز، محله حافظ ، ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 تبریز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به حافظ، بین جباری خجسته و کوی شهید منتظری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی ساحل واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارمنی دونر103 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ارتش -
  روگذر شهید فروزنده، بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ارتش(جبار نائب)
  روگذر شهید فروزنده، بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس چارسوق
  مارالان، بین علیپور و پیش نمازی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال
  ارتش جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارمنی دونر103 ندارد.
  neshan logo