info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال محله 17 شهریور، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال

ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، خانه ختایی (خانه هنرمندان تبریز) و خانه استاد شهریار و همچنین بیمارستان الزهرا تبریز، مطب دکتر قلم آرا جراح و متخصص چشم، سینما سرباز، رادیولوژی و سونوگرافی آفتاب و مرکز ارزیابی و شنوایی سینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال تبریز، شهر تبریز، محله هفده شهریور است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش جنوبی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نوبر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه باغشمال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی(حمام طوس)
  بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس قیاس
  مارالان - شهید منتظری، بین صادق زاده و عباسعلی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ارتش(جبار نائب)
  روگذر شهید فروزنده، بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس قیاس()
  مارالان - شهید منتظری، بین کوثر و باروقی
 • ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی)
  ارتش شمالی، بین بهرمان و رهلی بازار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال ندارد.
  neshan logo