info
عکس ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی)
category

ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی)

ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان ارتش شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه تاریخی حیدرزاده و پاساژ بزرگ شمس تبریزی و همچنین پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی)، میدان ساعت، Alamir Commerce - بازرگانی علامیر، مدرسه دبیرستان پسرانه نمونه دولتی قدس و فرش دستبافت تبریز علی جعفری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) تبریز، شهر تبریز، محله بازار است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ارتش شمالی، بین بهرمان و رهلی بازار بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان ساعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس مدرس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارتش شمالی(ضلع شرقی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ششگلان چایکنار
  زیرگذر بلوار چایکنار-علامه طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112
  شهید مطهری، بین جودی و ایپکچی لر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارتش شمالی(ضلع شرقی) ندارد.
  neshan logo