info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ امت و همچنین دنیای کوله پشتی طهماسبی، پخش ترازو جیبی و زرگری طهماسبی، پارکینگ مشروطه، بازار بزرگ مشروطه و خانه بازار (پایگاه میراث جهانی مجموعه بازار تاریخی تبریز) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 تبریز

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله بازار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید مطهری، بین جودی و ایپکچی لر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان کهن است. همچنین تاکسی تلفنی ایفل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید مطهری 112 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مصلی
  طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر
  خیام، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، نرسیده به فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی جنوبی(مغازه های سنگی)
  والمان، شریعتی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بالاحمام1
  شمس تبریزی، بین جمالی و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112 ندارد.
  neshan logo