info
عکس پیست دوچرخه سواری
category

پیست دوچرخه سواری محله فرودگاه مهرآباد، تهران

درباره‌ی پیست دوچرخه سواری

پیست دوچرخه سواری (ایستگاه دوچرخه) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح)، ستاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسانسور سنتر الماس و همچنین باشگاه سوارکاری عقاب نهاجا، پمپ بنزین پایگاه یکم، سالن مهراباد، سینما آزادگان پایگاه یکم و پارکینگ پایگاه یکم قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali taheri (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیست دوچرخه سواری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پیست دوچرخه سواری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیست دوچرخه سواری ندارد.
neshan logo