info
عکس مرکز خرید
category

مرکز خرید (محله آزادشهر، مشهد)

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید

مرکز خرید (بازار و مرکز خرید) در محله آزادشهر مشهد و بلوار استقلال واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد قاسم زاده، ارتباط با ایرانسل، پایگاه اهدای خون میلاد، آکادمی یونسی و پروتئین درباری قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید واقع شده‌اند:

 • پاساژ آناهیتا
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز 1 و فرامرز عباسی 3
 • پاساژ یاس
  (3.0)
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز 1 و بلوار فردوسی
 • مجتمع تجاری مریم
  (5.0)
  بزرگراه آزادی، آزادی 39
 • کیچی بازار
  (2.0)
  بلوار امامت، امامت 24
 • مجتمع یاس
  (5.0)
  بلوار فردوسی، فردوسی 19، رسالت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید ندارد.
  neshan logo