info
عکس ایستگاه اتوبوس استقلال 7
category

ایستگاه اتوبوس استقلال 7 (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استقلال 7

ایستگاه اتوبوس استقلال 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیچی بازار و همچنین زعفران شرعی، فروشگاه فکر خوب، دکتر ناصر پرنیان پور، ورزشی قرمز ابی و فروشگاه شعبه مرکزی مادیران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استقلال 7 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس استقلال 7 مشهد، شهر مشهد، محله آزادشهر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار استقلال، بین استقلال 7 و 9 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس استقلال 7 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سحر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استقلال 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امامت
  بلوار امامت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار امامت
  بلوار امامت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 12
  بلوار جلال آل احمد، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد
  بلوار استقلال، بین استقلال 4 و بلوار امامت
 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استقلال 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استقلال 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استقلال 7 ندارد.
  neshan logo