info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی محله زیبا شهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبا شهر مشهد و بلوار آموزگار واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله زیبا شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران و کترینگ انصار، کارگزاری مسکن یاسین(باروئی)، پیتزا شب رو، داروخانه دکتر پیشاهنگ و کباب و حلیم آدرینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی مشهد

در شهر مشهد، محله زیبا شهر ، ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آموزگار، بین میرزا کوچک خان و میدان مشهدی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی آیتک واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید قدوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و امامت 30
 • ایستگاه اتوبوس امامت 72
  (2.0)
  بلوار امامت، بین امامت 72 و امامت 74
 • ایستگاه اتوبوس سید رضی 53
  (5.0)
  بلوار سید رضی، سید رضی 53
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  (5.0)
  بلوار جلال آل احمد، بین جلال آل احمد 30 و 32
 • ایستگاه اتوبوس امامت 31
  (3.0)
  بلوار امامت، بین امامت 29 و 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار آموزگار، بین میرزا کوچک خان و میدان مشهدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo