info
عکس ایستگاه اتوبوس امامت 72
category

ایستگاه اتوبوس امامت 72 محله زیبا شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامت 72

ایستگاه اتوبوس امامت 72 (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبا شهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله زیبا شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر پیشخوان دولت امامت، لوازم یدکی حقی، ایستگاه اتوبوس امامت 47، حلیم و کباب شیلانه و لوازم آشپزخانه دیزاین هوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 72 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس امامت 72 مشهد، شهر مشهد، محله زیبا شهر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امامت، بین امامت 72 و امامت 74 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس امامت 72 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 72 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی
  بلوار آموزگار، بین میرزا کوچک خان و میدان مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس امامت 31
  (3.0)
  بلوار امامت، بین امامت 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس جلال آل احمد 68
  (3.0)
  بلوار جلال آل احمد، جلال آل احمد 68
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 12
  (2.3)
  بلوار آموزگار، بین بلوار امامت و آموزگار 8
 • ایستگاه اتوبوس جلال آل احمد 58
  (3.3)
  بلوار جلال آل احمد، جلال آل احمد 58
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 72 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 72 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 72 ندارد.
  neshan logo