عکس ایستگاه اتوبوس امامت 28
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امامت 28 (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امامت، بین امامت 28 و 30

موقعیت ایستگاه اتوبوس امامت 28 در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امامت 28 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین کلینیک دندانپزشکی تخصصی حکمت، سونوگرافی دکتر طارمی، دکتر مهدی قاضی، قنادی نورالقائم و ساندویچ آیلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 28

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس امامت 28 است که در محله آزادشهر بلوار امامت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امامت، بین امامت 28 و 30 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس امامت 28 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی آزادی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امامت، بین امامت 28 و 30


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 28 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 12
  بلوار آموزگار، بین بلوار امامت و آموزگار 10
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امامت
  بلوار امامت، بعد از بلوار وکیل آباد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار امامت
  بلوار امامت، بعد از بلوار وکیل آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 28 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 28 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 28 ندارد.
  neshan logo