عکس ایستگاه اتوبوس امامت 11
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امامت 11 (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امامت، بین امامت 9 و 11

موقعیت ایستگاه اتوبوس امامت 11 در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امامت 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین کلینیک دندانپزشکی تخصصی حکمت، سونوگرافی دکتر طارمی، داروخانه شبانه روزی دکتر گلی، دکتر مهدی قاضی و قنادی نورالقائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 11

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس امامت 11 است که در محله آزادشهر بلوار امامت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امامت، بین امامت 9 و 11 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامت 11 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی آزادی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامت 11 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امامت، بین امامت 9 و 11


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 12
  بلوار آموزگار، بین بلوار امامت و آموزگار 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 11 ندارد.
  neshan logo