info
عکس ایستگاه اتوبوس امامت 11
category

ایستگاه اتوبوس امامت 11 محله آزادشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامت 11

ایستگاه اتوبوس امامت 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین کلینیک دندانپزشکی تخصصی حکمت، دکتر مهدی قاضی، داروخانه شبانه روزی دکتر گلی، سونوگرافی دکتر طارمی و قنادی نورالقائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 11 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس امامت 11 مشهد است که در محله آزادشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امامت، بین امامت 9 و 11 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامت 11 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی آزادی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامت 11 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 12
  بلوار آموزگار، بین بلوار امامت و آموزگار 8
 • ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و امامت 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 09 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 آذر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 11

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کیارش
   شنبه 13 خرداد ماه 1402

   خیلی باید صبور باشی تا انوبوسا بیان

   5
  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 16 مرداد ماه 1402

   کند ترین ایستگاه مشهده

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 11 ندارد.
  neshan logo