info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر

ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیچی بازار و همچنین زعفران شرعی، پیتزا توکا، کلینیک دندان پزشکی کاخ، مانتو بلوط و فروشگاه سعادت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله آزادشهر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار معلم، بین معلم 4 و 6 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو پارک ملت است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سحر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه آزادشهر ندارد.
neshan logo