info
عکس پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی
category

پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی محله امامزاده قاسم، تهران

مدرسه

درباره‌ی پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی

پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی (مدرسه) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان بهبهانی واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مدرسه در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و پاساژ میری و همچنین شیرینی تارت، مدرسه اینورس، مسجد آیت الله ضیاءآبادی، هایپر مارکت میثم و کترینگ مجتبی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه رشد
  دزاشیب، نوری، قاسمی، بین حسینی و الوند
 • مدرسه پیام
  ولیعصر، دربندی، تهرانی
 • دبیرستان رهپویان نشاط
  صبا، کریمی، بوعلی
 • متوسطه یک پیام
  ولیعصر، دربندی، تهرانی
 • دبیرستان پیام هدایت
  ولیعصر، دربندی، تهرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید افرنگ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیش دبستان و دبستان پسرانه علامه طباطبایی ندارد.
  neshan logo