info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران
category

ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران محله تجریش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران

ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، آژانس هواپیمایی تعطیلات، فروشگاه خانه و کاشانه، موسسه زبان سفیر و آموزشگاه پیشکسوتان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران تهران

ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تجریش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قیطریه قرار دارد. آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    دوشنبه 21 خرداد ماه 1403

    در تاریخ 16 خرداد 1403، ساعت 5/20 دقیقه عصر - زمانی که اتوبوس به شماره پلاک ( 351 ع 16 ) به تجریش رسید، راننده اتوبوس دستگاه کارتخوان را که قبل از آن کار می کرد را از کار انداخت و از مسافران خواست تا نفری 7500 تومان پرداخت نمایند. لذا خواهشمندم نظارتی جدی رو کار رانندگان اتوبوس صورت گیرد تا هر راننده ای بنا به دلخواه خودش و با زیر پا گذاشتن قانون هر مبلغی را که دلش می خواهد از مسافر نگیرد. با تشکر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قدس پیچ شمیران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران ندارد.
neshan logo