عکس ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران (محله تجریش، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران در محله تجریش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، داروخانه شبانه روزی طالقانی، دارالترجمه رسمی سودالیت، آژانس هواپیمایی تعطیلات و فروشگاه خانه و کاشانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران

ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تجریش خیابان شریعتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قيطريه قرار دارد. آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قدس پیچ شمیران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
  صبا، بین شریعتی و فاطمیه
 • ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه
  صبا، بین سوم و شب نما
 • ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن
  ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش
 • ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش تخلیه
  ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران ندارد.
  neshan logo