info
عکس پست برق
category

پست برق محله خرمشهر، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پست برق

پست برق (اداره و سازمان دولتی) در محله خرمشهر تهران و خیابان مسلم رکاب واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله خرمشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان شهید فهمیده، موزه دخانیات ایران و مرکز خرید نواب و همچنین قنادی سی گل، مهمانپذیر ارس، بوستر سازی طارمی، سالن ورزشی شهدای بریانک و نمایندگی صباباتری عسکرزاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو بریانک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق واقع شده‌اند:

 • مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید نواب صفوی (ره)
  قزوین، بین غفاری و موسیوند
 • معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۰
  نواب صفوی، نرسیده به صفدری
 • اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران
  بزرگراه نواب صفوی، صفدری
 • سرای محله سلامت
  نواب صفوی، جوانمرد، دانش
 • ایستگاه تقلیل فشارگاز
  نواب صفوی، بریانک، بین بنیادی منش و نادر خیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Borjemilad (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 25 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 25 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق ندارد.
  neshan logo