info
عکس سرای محله سلامت
category

سرای محله سلامت محله خرمشهر، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای محله سلامت

سرای محله سلامت (اداره و سازمان دولتی) در محله خرمشهر تهران و خیابان دانش واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله خرمشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نواب و همچنین ایران آکواریوم، مسجد غفوری، داروخانه شبانه روزی دکتر قیومی، سیستم های حفاظتی و نظارتی کیسان و مجموعه تالارهای پذیرایی برادران محبی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو بریانک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سرای محله سلامت واقع شده‌اند:

 • پست برق
  نواب صفوی، بریانک، بین بنیادی منش و نادر خیری
 • ایستگاه تقلیل فشارگاز
  نواب صفوی، بریانک، بین بنیادی منش و نادر خیری
 • معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۰
  نواب صفوی، نرسیده به صفدری
 • اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران
  بزرگراه نواب صفوی، صفدری
 • شهرداری منطقه ۱۱ شهر تهران
  (3.0)
  قزوین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله سلامت ندارد.
  neshan logo