info
عکس آژانس رهنما
category

آژانس رهنما محله مخصوص، تهران

درباره‌ی آژانس رهنما

آژانس رهنما (تاکسی تلفنی) در محله مخصوص تهران و خیابان آقابالازاده واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی اعصاب و روان روزبه، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین اداره تامین اجتماعی شعبه ۲، فروشگاه انرژی موتور ( جاینت مرکزی)، نمایندگی آپکو ایل بیگی، کارواش کلین و درمانگاه طوس قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس رهنما واقع شده‌اند:

 • آژانس پل تاکسی
  ولیعصر
 • تاکسی سرویس فارابی
  کارگر جنوبی، پاسگاه
 • آژانس مخصوص
  قزوین، مخصوص، بین پور آبادی و خدایاری
 • آژانس تاکسی تلفنی اتو شهباز
  (5.0)
  قزوین، مرادی، هاشمی
 • آژانس اتوشهباز
  (5.0)
  قزوین، مرادی، هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دوست (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس رهنما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس رهنما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس رهنما ندارد.
  neshan logo