info
عکس باشگاه ورزشی
category

باشگاه ورزشی محله آرارات، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی

باشگاه ورزشی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله آرارات تهران و خیابان یاسمی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجموعه ورزشی در محله آرارات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج آفتاب و همچنین باشگاه آرارات، استودیو عصر جدید، معاونت نیروی انسانی فراجا، ایستگاه اتوبوس سوم خرداد و سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی واقع شده‌اند:

 • مجموعه ورزشی ارکیده
  ولیعصر، بلوار ستاری
 • مجموعه آفتاب
  بزرگراه کردستان
 • مجموعه ورزشی تنیس استقلال
  ولیعصر، بین تابان و سرو
 • باشگاه ورزشی
  شیخ بهائی، دانش دوست، دانشور شرقی، بین دانشکوی و آرارات
 • سالن تیراندازی سئول
  بزرگراه کردستان، ونک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی ندارد.
  neshan logo