info
عکس ایستگاه اتوبوس نکیسا
category

ایستگاه اتوبوس نکیسا محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نکیسا

ایستگاه اتوبوس نکیسا (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، باشگاه ورزشی بانوان آریسا، برج فرمانیه یزد و سوپر آران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد

ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله صدا و سیما قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس ارابه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نکیسا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نکیسا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اندیشه
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آسی زاده
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی آفتاب
  بلوار شهید قندی، نرسیده به میدان شهید الله دادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نکیسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نکیسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نکیسا ندارد.
  neshan logo