info
عکس پارکینگ دانشجویی
category

پارکینگ دانشجویی محله معلم - امیریه، اراک

درباره‌ی پارکینگ دانشجویی

پارکینگ دانشجویی (پارکینگ) در محله معلم - امیریه اراک و بلوار کشاورز، بلوار کاظمی آشتیانی واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله معلم - امیریه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن ورزش دانشگاه، خوابگاه علم الهدی ، تعمیرگاه ایرانخودرو آسیا، لوازم یدکی مهدی و بیمه سامان قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ دانشجویی واقع شده‌اند:

 • زمین اسکیت پارک معلم
  بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت
 • پارکینگ استانداری مرکزی
  بلوار فاطمیه، خیابان حج، کوچه پارکینگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ دانشجویی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ دانشجویی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ دانشجویی ندارد.
  neshan logo