info
عکس زمین اسکیت پارک معلم
category

زمین اسکیت پارک معلم محله معلم - امیریه، اراک

پارکینگ
5.0
2 رای

درباره‌ی زمین اسکیت پارک معلم

زمین اسکیت پارک معلم (پارکینگ) در محله معلم - امیریه اراک و بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله معلم - امیریه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین بوستان معلم، نوانوایی سنگک سنتی، ساختمان اطلس ، بازارچه متانت فاطمیه و خودپرداز انصار قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده زمین اسکیت پارک معلم واقع شده‌اند:

 • پارکینگ دانشجویی
  بلوار کشاورز، بلوار کاظمی آشتیانی
 • پارکینگ استانداری مرکزی
  بلوار فاطمیه، خیابان حج، کوچه پارکینگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماندگار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین اسکیت پارک معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین اسکیت پارک معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین اسکیت پارک معلم ندارد.
  neshan logo