عکس داروخانه پارس
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه پارس (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین ورنوس و عبدالله زاده

موقعیت داروخانه پارس در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه پارس (داروخانه) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک داروخانه در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه قنادی بیتر سوییت، آزمایشگاه بیمارستان پارس، بیمارستان یاس سپید، مطب دکتر نقی حسینعلی و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه پارس

برای رفتن به داروخانه پارس باید به شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله بلوار کشاورز بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین ورنوس و عبدالله زاده است.

داروخانه پارس یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله کشاورز - پارک لاله است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه حسینی ، داروخانه دکتر افشین مهاجر و داروخانه دکتر صمدی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه پارس برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس اتکا در نزدیکی داروخانه پارس است. ایستگاه مترو بوستان لاله نیز در محدوده این داروخانه است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه پارس را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین ورنوس و عبدالله زاده


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه پارس واقع شده‌اند:

 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین طباطبایی و نصرت
 • داروخانه دکتر افشین مهاجر
  انقلاب اسلامی، بین فلسطین و برادران مظفر
 • داروخانه دکتر صمدی
  دکتر فاطمی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه پارس ندارد.
  neshan logo