info
عکس نمایندگی ایران خودرو کد2247
category

نمایندگی ایران خودرو کد2247 محله دزک، شیراز

نمایندگی خودرو
2.3
6 رای

درباره‌ی نمایندگی ایران خودرو کد2247

نمایندگی ایران خودرو کد2247 (نمایندگی خودرو) در محله دزک شیراز و خیابان سیبویه 10 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین رضا برگر، فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی امید، اداره آموزش و پرورش ناحیه 3، قنادی جوانمردی و دانه گستر ماکیان قرار گرفته است.
سایر نمایندگی‌های خودرو که در محدوده نمایندگی ایران خودرو کد2247 واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد محمدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 10 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی ایران خودرو کد2247 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 10 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی ایران خودرو کد2247 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی ایران خودرو کد2247 ندارد.
neshan logo