info
عکس زمزم تاکسی
category

زمزم تاکسی محله آهنگ، تهران

تاکسی تلفنی
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زمزم تاکسی

زمزم تاکسی (تاکسی تلفنی) در محله آهنگ تهران و خیابان مرادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران ته دیگ، ساندویچ برگر ویچ، سوپرمارکت‌ حمید، دبیرستان هیات امنایی دخترانه اندیشه و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده زمزم تاکسی واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی
  بلوار ابوذر، پاسدار گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mozhan_fz (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمزم تاکسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمزم تاکسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمزم تاکسی ندارد.
  neshan logo