info
عکس ایستگاه اتوبوس پل مرزداران
category

ایستگاه اتوبوس پل مرزداران محله مرزداران، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل مرزداران

ایستگاه اتوبوس پل مرزداران (ایستگاه اتوبوس) در محله مرزداران تهران و بزرگراه یادگار امام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند رز گاردن و مرکز خرید در حال ساخت و همچنین آموزشگاه موسیقی چهارگاه، مجموعه ورزشی آیدین نیکخواه بهرامی، ایستگاه مترو یادگار امام، امداد خودرو تهرانی و آموزشگاه زبان پازوکی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو یادگار امام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل مرزداران تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پل مرزداران تهران، شهر تهران، محله مرزداران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه یادگار امام است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل مرزداران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو یادگار امام است. آژانس اتومبیل هیرو هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل مرزداران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل مرزداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارون
  مرزداران، بین البرز و آریا فر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه جلال آل احمد، آریا فر، بین گلدیس سوم و گلدیس هفتم
 • ایستگاه اتوبوس پست گاز
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل مرزداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل مرزداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل مرزداران ندارد.
  neshan logo