info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 103
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 103 محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 103

ایستگاه اتوبوس کوچه 103 (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین مسجد جامع رحمت آباد، نمایندگی ایران خودرو جعفری نژاد، حسینیه محله پایین رحمت آباد، ساندویچ دشتی و پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا

ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین دشتی 103 و 105 است. برای دسترسی به نقاط مختلف حمیدیا، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ارابه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه 103 حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 103 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بلوار شهید دشتی
 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • ایستگاه اتوبوس نکیسا
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 103 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 103 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 103 ندارد.
  neshan logo