info
عکس ظروف یکبار مصرف ایران زمین
category

ظروف یکبار مصرف ایران زمین محله معلم - امیریه، اراک

فروشگاه ظروف یکبار مصرف
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ظروف یکبار مصرف ایران زمین

ظروف یکبار مصرف ایران زمین (فروشگاه ظروف یکبار مصرف) در محله معلم - امیریه اراک و خیابان کوی امیریه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین نانوایی لواش، مسجد امام علی (ع)، حسینیه هییت اصحاب المهدی (عج)، لوازم خانگی مهر انصار و سلف دانشکده فنی و حرفه ای امیرکبیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک

برای رفتن به فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک باید به شهر اراک، محله شهرک معلم و بروید. فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک معلم به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه ظروف یکبار مصرف توحید پلاست اشاره کرد.

چطور به فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس استانداری قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه ظروف یکبار مصرف ایران زمین اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده ظروف یکبار مصرف ایران زمین واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ظروف یکبار مصرف توحید پلاست
  (3.0)
  خیابان دلیجان، بلوار شهدای دولت، فطرت 8، فضیلت 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عرشیا مبتنی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ظروف یکبار مصرف ایران زمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ظروف یکبار مصرف ایران زمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ظروف یکبار مصرف ایران زمین ندارد.
  neshan logo