info
عکس ایستگاه اتوبوس بازنشتگان
category

ایستگاه اتوبوس بازنشتگان محله مشاور، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازنشتگان

ایستگاه اتوبوس بازنشتگان (ایستگاه اتوبوس) در محله مشاور اراک و خیابان الهیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله مشاور اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مشاور و همچنین مسجد اهل بیت، خودپرداز بانک سامان، نانوایی سنگک، پارک آلاله و ایستگاه سوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازنشتگان اراک

در شهر اراک، محله شهرک الهیه ، ایستگاه اتوبوس بازنشتگان اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، الهیه، بین امیر 2 و شهید غلامحسین کاووسی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بازنشتگان اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازنشتگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 1
  خیابان دلیجان، بعد از بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین مجتمع ارکیده و طلوع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازنشتگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازنشتگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازنشتگان ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، الهیه، بین امیر 2 و شهید غلامحسین کاووسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo