info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده محله شهرک امین، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده

ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امین اراک و خیابان جوانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امین اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین مجتمع مسکونی ارکیده، فروشگاه شادی، فروشگاه سنجاب، هایپر مارکت نادری اکسین و آژانس سمند سیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده اراک

در شهر اراک، محله شهرک امین ، ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین مجتمع ارکیده و طلوع واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس رحیم زاده هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع ارکیده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد 1
  شهید مجتبی گرامی راد، امیر 1، تقاطع رشادت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان رشادت
  بزرگراه امام علی، الهیه، امیر 2
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
 • ایستگاه اتوبوس بشارت 12
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین بشارت 10 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین مجتمع ارکیده و طلوع
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo