info
عکس ایستگاه اتوبوس نارنج
category

ایستگاه اتوبوس نارنج محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نارنج

ایستگاه اتوبوس نارنج (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و مجتمع تجاری صدف و همچنین ترمه رضایی، مرکز پستی شهید ابراهیمی صفاییه، دبیرستان پسرانه بنی فاطمه ، نانوایی و مسجد حسنین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنج یزد

در شهر یزد، محله جواد الائمه ، ایستگاه اتوبوس نارنج یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی است. ایستگاه اتوبوس نارنج یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نارنج یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارنج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار ابن سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار شهید قندی، بین کاج 4 و بلوار جهاد
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارنج ندارد.
  neshan logo