عکس ایستگاه اتوبوس نارنج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نارنج (محله جواد الائمه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نارنج در محله جواد الائمه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نارنج (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین ترمه رضایی، مهرسازی و برش لیزری مجتبی، مرکز پستی شهید ابراهیمی صفاییه، دبیرستان دوره اول بنی فاطمه و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنج

در شهر یزد، محله جواد الائمه بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی، ایستگاه اتوبوس نارنج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی است. ایستگاه اتوبوس نارنج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نارنج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارنج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارنج ندارد.
  neshan logo