عکس رستوران حجت
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران حجت (محله گلسار، رشت)

رستوران
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، خیابان 179، پروفسور فضل الله رضا (20 متری گاز )، بین نشاط و استاد معین

موقعیت رستوران حجت در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

رستوران حجت (رستوران) در محله گلسار رشت و خیابان پروفسور فضل الله رضا (20 متری گاز) واقع شده است. این رستوران یکی از پنجاه و سه رستوران در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین پیتزا ایتالیایی ویوالدی، کافه چی، کافه رستوران شایان، نان کیک مهربان و پارک استاد معین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران حجت

این رستوران در محله گلسار شهررشت به آدرس بلوار گیلان، خیابان 179، پروفسور فضل الله رضا (20 متری گاز )، بین نشاط و استاد معین قرار دارد.

رستوران حجت در محله گلسار یکی از رستوران‌های محبوب به شمار می‌رود. از دیگر رستوران‌های معروف در اطراف این رستوران، می‌توان به رستوران فرنو، رستوران گیلار، کبابی گلایل، قصابی و کبابی قاسمی و رستوران جیلیز اشاره کرد. در محله گلسار و در نزدیکی رستوران حجت، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران حجت برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران حجت را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

در نزدیکی رستوران حجت، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس گلسار 111 نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران حجت می‌باشد.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. در صورتی که به رستوران حجت رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، خیابان 179، پروفسور فضل الله رضا (20 متری گاز )، بین نشاط و استاد معین


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران حجت واقع شده‌اند:

 • رستوران فرنو
  بلوار گیلان، بلوار استاد معین
 • رستوران گیلار
  بلوار گلایل، بلوار سمیه، بین 119 و میدان گلایل
 • کبابی گلایل
  بلوار گلایل، بلوار استاد معین، یکم
 • قصابی و کبابی قاسمی
  بلوار گلایل، بلوار استاد معین، کوچه23
 • رستوران جیلیز
  بلوار گلایل، لادن، پنجم، ولیعصر، بین نهم و یازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جهان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران حجت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران حجت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران حجت ندارد.
  neshan logo