info
عکس ایستگاه اتوبوس گلسار 111
category

ایستگاه اتوبوس گلسار 111 محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلسار 111

ایستگاه اتوبوس گلسار 111 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گلسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین صرافی گلسار، داروخانه دکتر یوسفی، کافه کتاب اردیبهشت، حلیم گلسار و کافه آرتیست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلسار 111 رشت

ایستگاه اتوبوس گلسار 111 رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله گلسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلسار واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلسار 111 رشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از رشت دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهیار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلسار 111 رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلسار 111 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گیلان 171
  بلوار گیلان، بین خیابان 169 و 171
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 86
  بلوار گلسار، بین 80 و 86
 • ایستگاه اتوبوس میدان تربیت
  بلوار گیلان، بین خیابان 176 و میدان تربیت
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلسار 111 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلسار 111 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلسار 111 ندارد.
  neshan logo