عکس ایستگاه اتوبوس گیلان 171
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گیلان 171 (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، بین خیابان 169 و 171

موقعیت ایستگاه اتوبوس گیلان 171 در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گیلان 171 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین رستوران کال کباب، دانشگاه فرهنگیان رشت، کافه باکا، سیناتلا و بستنی مکلی Macklly ice cream قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان 171

در شهر رشت، محله گلسار بلوار گیلان، ایستگاه اتوبوس گیلان 171 قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گیلان، بین خیابان 169 و 171 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گیلان 171 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تلفنی خورشید قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گیلان 171 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، بین خیابان 169 و 171


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان 171 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 111
  بلوار گلسار، بین خیابان 111 و بلوار اصفهان
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بعد از توحید 7
 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین میدان گلایل و لادن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان 171 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان 171 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان 171 ندارد.
  neshan logo