info
عکس ایستگاه اتوبوس گیلان 171
category

ایستگاه اتوبوس گیلان 171 محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گیلان 171

ایستگاه اتوبوس گیلان 171 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین رستوران کال کباب، کافه باکا، توت طلایی، تی برگر و صاب وی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان 171 رشت

در شهر رشت، محله گلسار ، ایستگاه اتوبوس گیلان 171 رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گیلان، بین خیابان 169 و 171 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گیلان 171 رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی کالسکه، شهر باران قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گیلان 171 رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان 171 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 111
  بلوار گلسار
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین یاس و استاد معین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان 171 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان 171 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان 171 ندارد.
  neshan logo