عکس ایستگاه اتوبوس گلایل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلایل (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گلایل، بین میدان گلایل و لادن

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلایل در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلایل (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گلایل واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین پیتزا امیر، رستوران بارسا، پوشاک جین وست، اندیشه سبز خزر و امیر شکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلایل

ایستگاه اتوبوس گلایل یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله گلسار بلوار گلایل قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گلایل، بین میدان گلایل و لادن می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلایل عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف رشت بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

کالسکه، شهر باران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلایل، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گلایل، بین میدان گلایل و لادن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلایل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 192
  بلوار گیلان، بعد از خیابان 179
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 180
  بلوار گیلان، بین خیابان 180 و 182
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقفی و 97
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلایل ندارد.
  neshan logo