info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شعار
category

ایستگاه اتوبوس میدان شعار محله شهرک گلها، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شعار

ایستگاه اتوبوس میدان شعار (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گلها رشت و بلوار گلسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گلها رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی گیلان و مرکز خرید ایرانیان و همچنین آژانس مسافرتی ساحل کاسپین، نانوایی صابرین، خانه معماری ایران، داروخانه شبانه روزی البرز و پمپ بنزین گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شعار رشت

ایستگاه اتوبوس میدان شعار رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله شهرک گلها قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شعار رشت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس صدف را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شعار رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شعار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  عظیم فتحی، بین ضمیریان و سعدی
 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین یاس و استاد معین
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس سمیه 134
  بلوار سمیه، بین 134 و 132
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شعار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شعار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شعار ندارد.
  neshan logo