info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملی
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملی محله باقرآباد، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملی

ایستگاه اتوبوس بانک ملی (ایستگاه اتوبوس) در محله باقرآباد رشت و خیابان عظیم فتحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله باقرآباد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری معلم و همچنین دفتر خدمات مسافرتی گیلان هما، دوربین مدار بسته چشم پنهان، مرکز تخصصی جراحی پاستور، مرکز بهداشت رشت و دانشگاه پیام نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملی رشت

ایستگاه اتوبوس بانک ملی رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله باقرآباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به عظیم فتحی، بین ضمیریان و سعدی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک ملی رشت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی معلم قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک ملی رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  بلوار شهید انصاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان گلسار
  بلوار شهید انصاری، بین اصغرنیا و دریا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملی ندارد.
  neshan logo