info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان گلسار
category

ایستگاه اتوبوس میدان گلسار محله گلباغ نماز، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان گلسار

ایستگاه اتوبوس میدان گلسار (ایستگاه اتوبوس) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه روستایی پارک ملت و بازار آستارا خان و همچنین شیرینی سهیل، خانه کنتاکی، میدان گلسار، گل فروشی سروینا و فروشگاه کامپیوتر گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت

در شهر رشت، محله گلباغ نماز ، ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، بین اصغرنیا و دریا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهیار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان گلسار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتی و 97
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  عظیم فتحی، بین ضمیریان و سعدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان گلسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان گلسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان گلسار ندارد.
  neshan logo